Yeni nesil yazar kasa POS cihazları Gelir İdaresi Başkanlığı’nın yeni tebliğine göre üretiliyor. Bu yazımızda da Beko’nun Türkiye pazarı için özel geliştirdiği Beko yazar kasa POS 300TR inceliyoruz. Kolay kullanımı ve şık tasarımı ile tüm dikkatleri üzerine çeken Beko 330TR, en çok tercih edilen POS cihazlarının başında geliyor.

Beko Yazar Kasa Tasarımı

Beko 300TR yazar kasa POS, siyah parlak plastikten üretilmiş. Klavye alanında daha büyük bir dokunmatik ekrana sahip olan bu POS cihazı, büyük dokunmatik ekranı sayesinde kolay bir kullanıma sahip. Rulo kısmının olduğu yer oldukça profesyonelce saklanmış ve tutuş açısından ergonomiyi arttırmış.

 

 

Cihazın elle tutma hissiyatı oldukça başarılı. Bu sayede paket servis ya da hizmet sektöründe faaliyet gösteren çalışanlar tarafından oldukça sevilecektir. Aynı zamanda bu his sadece rahatlıkla kalmıyor, cihazın sağlam olduğunu da hissedebiliyorsunuz. Cihazın çip kart okuma kısmı size bakan tarafta, manyetik kart okutma yeri ise cihazın sağ tarafına konumlandırılmış.

Temassız ödeme özelliğine de sahip olan POS cihazı, bu işlemleri müşteri ekranın hemen üstünden gerçekleştiriyor. Son günlerde oldukça popüler olan temassız ödemenin bu cihazda desteklenmesi oldukça önemli. 432 gram ağırlığıyla sınıfının en hafif Yazar Kasa POS’u ünvanını kazanan Beko 300TR, tasarım olarak da diğer ürünlere kıyasla daha başarılı.

 

En iyi mobil yeni nesil yazar kasa POS cihazları!

 

İletişim ve Banka

Beko 300TR, 3G altyapısını kullanarak bankalarla ve GİB ile iletişim kuruyor. 13 tane farklı banka uygulamasını aynı anda Beko 300TR, firma sahiplerine diledikleri banka ile çalışma imkanı sunuyor. Dilediğiniz operatörün SIM kartı ile çalıştırabileceğiniz cihazda 2 SIM kullanabilme özelliği de bulunuyor. Bu sayede apartman boşlukları gibi yerlerde bir operatörün iletişim sıkıntılarını yoksayıp diğer operatörden hizmet alabiliyorsunuz.

Bu sayede işiniz yavaşlamıyor ya da müşteri memnuniyetinizi olumsuz etkilemiyorsunuz. Ek olarak ürünle beraber bir GSM kartı sunuyor. Bu operatörün aylık iletişim bedeli garanti süresince alınmamakta. Yani aylık 20 TL gibi bir ücretten bu sayede tasarruf edebiliyorsunuz. Ek olarak eğer cihazınızda bir banka uygulaması yüklüyse cihazın kullanım süresi yani 10 sene boyunca iletişim bedeli alınmıyor. Bu da büyük bir fiyat avantajı sayılabilir.

 

 

Garanti ve Avantajlar

Beko 300TR ve 330TR oldukça geniş bir servis ağına sahip. 600 adet mali mühür yetkisine sahip servis ağına sahip olan Beko, zincir veya lokal mağazanıza hizmet edebilir tek mali onaylı firma. Beko 300TR cihazına eski POS cihazınızı vererek indirimle sahip olabilirsiniz. Bunun için Beko destek hattı olan 0850 250 0 767 arayabilirsiniz.

Ek olarak Koçfinans Kredidakik ile anında kredi kullanarak ayda 88 TL ödeyerek Beko 300TR yazar kasa POS’a sahip olabilirsiniz. 24 ay taksitle sahip olabildiğiniz Beko 300TR’nin Cradle aksesuarı sayesinde gün boyunca uzun pil ömrü sağlayabilirsiniz. Cradle sayesinde 50 saate varan pil süresi alabilirsiniz.


2 yorum

Melis Şantürk · Haziran 18, 2018 12:59 pm tarihinde

Çok faydalı bir inceleme yazısı olmuş, Ingenico ile olan farkları benim çok hoşuma gitti.

Selin Çamlı · Haziran 19, 2018 6:27 am tarihinde

Çok detaylı bir inceleme olmuş teşekkürler. Ben farklı bir POS makinası almıştım fakat bunu ilerleyen zamanlarda düşünebilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir